Kurumsal

2018'de dekorasyon ve tadilat üzerine Eskişehir'de kurduğumuz Lezginoğlu Yapı İnşaat firması olarak sektöre yenilik katmayı hedefliyoruz.

Yaptığımız işlerde profesyonel ekibimiz ve üstün kaliteli malzeme ve hizmet anlayışımızla;

Alçı,

Boya badana,

Seramik, fayans ve mermer,

Cam mozaik ve cam tuğla,

Asma tavan ve gergi tavan,

Dış ve iç cephe doğaltaş kaplama,

Dış cephe mantolama ve ısı yalıtım hizmetleri sunuyoruz.

 

Lezginoğlu Yapı olarak faaliyetlerimiz konusunda deneyim ve kapasitemiz hakkında yeterli fikir oluşturabileceği düşüncesi ile ortak ilgi ve faaliyet alanlarımıza giren tüm konularda işbirliğinde bulunmayı ve sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı vurgulamak isteriz.

 

Müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri için projenin tasarımından gerçekleşmesine kadar her safhasında makine ekipman olanakları ve deneyimli kadrolarıyla en doğru ve en ekonomik çözümler üretmek temel ilkemiz olup, müşterilerimiz ile kalıcı ve dostane ilişkilerimizin devamlı olmasını sağlamak ve geliştirmek ana amaçlarımızdandır.

 

Firmamız, günümüzün ekonomik ve teknolojik koşullarına uygun hızla değişen şartların gereklerini yerine getirerek projelerin ekonomik, hızlı ve kaliteli çözümüne sahip bilgi ve deneyim birikimiyle özellikle zemin ve temel mühendisliği gibi uzmanlık isteyen konuları içeren geniş bir alanda faaliyet göstermektedir.

Eskişehir Web Tasarım